| ДЪЛЖИНА | 178.00 мм |
| ПРИСЪЕДИНИТЕЛНА РЕЗБА | 1" |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МАКС. ДЕБИТ 7000 L / H |
| Марка | TIP |
| МОДЕЛ: | 31058 |
| ДЪЛЖИНА: | 178.00 мм |
| ПРИСЪЕДИНИТЕЛНА РЕЗБА: | 1" |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКС. ДЕБИТ 7000 L / H |
| EAN | 4011458310586 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ДЪЛЖИНА | 178.00 мм |
| ПРИСЪЕДИНИТЕЛНА РЕЗБА | 1" |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МАКС. ДЕБИТ 7000 L / H |
| Марка | TIP |
| МОДЕЛ: | 31058 |
| ДЪЛЖИНА: | 178.00 мм |
| ПРИСЪЕДИНИТЕЛНА РЕЗБА: | 1" |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКС. ДЕБИТ 7000 L / H |
| EAN | 4011458310586 |