| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| MAXIMUM TORQUE | 40.00 nm |
| NUMBER OF GEARS | 2 |
| BATTERY CAPACITY | 1.50 Ah |
| BATTERY COUNT | 2 |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BDCHD18BAFC-QW |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VOLTAGE: | 18 V |
| BATTERY LEVEL INDICATOR: | No |
| MAXIMUM TORQUE: | 40.00 nm |
| NUMBER OF TORQUE STEPS: | 12 |
| IDLE SPEED 1/min: | 0-400 / 0-1500 |
| NUMBER OF GEARS: | 2 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD: | 25 мм |
| BATTERY INCLUDED: | Yes |
| CHARGER: | Yes |
| BATTERY CAPACITY: | 1.50 Ah |
| BATTERY CAPACITY 2: | 1.50 Ah |
| CHARGING TIME: | 1.5 |
| BATTERY COUNT: | 2 |
| LED LAMP: | Yes |
| TOOL CASE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.300 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 80 НАКРАЙНИКА И СВРЕДЛА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | BDCHD18BAFC-QW |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VOLTAGE: | 18 V |
| BATTERY LEVEL INDICATOR: | No |
| MAXIMUM TORQUE: | 40.00 nm |
| NUMBER OF TORQUE STEPS: | 12 |
| IDLE SPEED 1/min: | 0-400 / 0-1500 |
| NUMBER OF GEARS: | 2 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD: | 25 мм |
| BATTERY INCLUDED: | Yes |
| CHARGER: | Yes |
| BATTERY CAPACITY: | 1.50 Ah |
| BATTERY CAPACITY 2: | 1.50 Ah |
| CHARGING TIME: | 1.5 |
| BATTERY COUNT: | 2 |
| LED LAMP: | Yes |
| TOOL CASE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.300 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 80 НАКРАЙНИКА И СВРЕДЛА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5035048653722 |










