| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ | 40.00 nm |
| БРОЙ СКОРОСТИ | 2 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 1.50 Ah |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 2 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | BDCHD18BAFC-QW |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| ИНДИКАТОР ЗАРЯДА НА БАТЕРИЯТА: | Не |
| МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ: | 40.00 nm |
| СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ: | 12 |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-400 / 0-1500 |
| БРОЙ СКОРОСТИ: | 2 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО: | 25 мм |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| ЗАРЯДНО: | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 1.50 Ah |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯ 2: | 1.50 Ah |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ: | 1.5 |
| БРОЙ БАТЕРИИ: | 2 |
| LED ЛАМПА: | Да |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.300 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 80 НАКРАЙНИКА И СВРЕДЛА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | BDCHD18BAFC-QW |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| ИНДИКАТОР ЗАРЯДА НА БАТЕРИЯТА: | Не |
| МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ: | 40.00 nm |
| СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ: | 12 |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-400 / 0-1500 |
| БРОЙ СКОРОСТИ: | 2 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО: | 25 мм |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| ЗАРЯДНО: | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 1.50 Ah |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯ 2: | 1.50 Ah |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ: | 1.5 |
| БРОЙ БАТЕРИИ: | 2 |
| LED ЛАМПА: | Да |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.300 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 80 НАКРАЙНИКА И СВРЕДЛА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5035048653722 |










