| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 20 V |
| WORKING WIDTH WITH SHRUB BLADE | 200 мм |
| WORKING WIDTH WITH GRASS BLADE | 100 мм |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DALGS18-1 |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VOLTAGE: | 20 V |
| BATTERY INCLUDED: | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES: | DAEWOO POWER |
| WORKING WIDTH WITH SHRUB BLADE: | 200 мм |
| WORKING WIDTH WITH GRASS BLADE: | 100 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.900 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7799034132117 |






