| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 20 V |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ХРАСТИ | 200 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ТРЕВА | 100 мм |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | DALGS18-1 |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 20 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | DAEWOO POWER |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ХРАСТИ: | 200 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ТРЕВА: | 100 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.900 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7799034132117 |






