| FLUID TANK VOLUME | 15.00 L |
| MAX SPRAYER HOSE LENGTH | 170.00 см |
| VOLTAGE | 20 V |
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL: | RDP-SBKMD20 SOLO |
| FLUID TANK VOLUME: | 15.00 L |
| MAX VOLUME FLOW RATE LIQUID: | 15.00 l/min |
| MAX SPRAYER HOSE LENGTH: | 170.00 см |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VOLTAGE: | 20 V |
| PRODUCT WEIGHT: | 5.166 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| EAN | 3800972023598 |








