| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ПРЕПАРАТ | 15.00 L |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА МАРКУЧА | 170.00 см |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 20 V |
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ: | RDP-SBKMD20 SOLO |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ПРЕПАРАТ: | 15.00 L |
| МАКС ДЕБИТ НА ТЕЧНИ ПРЕПАРАТИ: | 15.00 l/min |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА МАРКУЧА: | 170.00 см |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 20 V |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 5.166 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| EAN | 3800972023598 |








