| CUFF SIZE | 42.00 см |
| MEMORY TO | 30 |
| Brand | OMRON |
| MODEL: | M2 PLUS |
| CUFF SIZE: | 42.00 см |
| MEMORY TO: | 30 |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.620 kg |
| EAN | 4015672113060 |






Лесен за поставяне мек маншет в подходящ за размер на обиколка на ръката над лакът от 22-32 см., оборудван индикатор за правилно поставен маншет. Памет 30 измервания скала и индикатори за ниво на кръвното налягане. Открива неравномерна сърдечна дейност(аритмия).

| CUFF SIZE | 42.00 см |
| MEMORY TO | 30 |
| Brand | OMRON |
| MODEL: | M2 PLUS |
| CUFF SIZE: | 42.00 см |
| MEMORY TO: | 30 |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.620 kg |
| EAN | 4015672113060 |