| РАЗМЕР НА МАНШЕТА | 42.00 см |
| ПАМЕТ ДО | 30 |
| Марка | OMRON |
| МОДЕЛ: | M2 PLUS |
| РАЗМЕР НА МАНШЕТА: | 42.00 см |
| ПАМЕТ ДО: | 30 |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.620 kg |
| EAN | 4015672113060 |






Лесен за поставяне мек маншет в подходящ за размер на обиколка на ръката над лакът от 22-42 см., оборудван индикатор за правилно поставен маншет. Памет 30 измервания скала и индикатори за ниво на кръвното налягане. Открива неравномерна сърдечна дейност(аритмия).

| РАЗМЕР НА МАНШЕТА | 42.00 см |
| ПАМЕТ ДО | 30 |
| Марка | OMRON |
| МОДЕЛ: | M2 PLUS |
| РАЗМЕР НА МАНШЕТА: | 42.00 см |
| ПАМЕТ ДО: | 30 |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.620 kg |
| EAN | 4015672113060 |