| CUFF SIZE | 22.00 см |
| Brand | SENDO |
| MODEL: | ADVANCE 2 + АДАПТЕР |
| CUFF SIZE: | 22.00 см |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.750 kg |
| MODEL: | ADVANCE 2 + АДАПТЕР |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| MAINS WORK POSSIBILITY: | Yes |
| MEMORY: | до 60 измервания |
| UPPER ARM: | Yes |
| WRIST BAND SIZE: | 22.00 см |
| CUFF SIZE: | 22.00 см |
| EAN | 3800225500647 |









