| РАЗМЕР НА МАНШЕТА | 22.00 см |
| Марка | SENDO |
| МОДЕЛ: | ADVANCE 2 + АДАПТЕР |
| РАЗМЕР НА МАНШЕТА: | 22.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.750 kg |
| МОДЕЛ: | ADVANCE 2 + АДАПТЕР |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА РАБОТА НА ТОК: | Да |
| ПАМЕТ: | до 60 измервания |
| ЗА ЛАКЪТ: | Да |
| ГОЛЕМИНА НА МАНШЕТА: | 22.00 см |
| РАЗМЕР НА МАНШЕТА: | 22.00 см |
| EAN | 3800225500647 |









