| CUFF SIZE | 32.00 см |
| MEMORY TO | 90 ИЗМЕРВАНИЯ |
| USER PROFILES | 2 |
| CORDLESS USAGE | Yes |
| Brand | SENDO |
| MODEL: | ONE |
| CUFF SIZE: | 32.00 см |
| MEMORY TO: | 90 ИЗМЕРВАНИЯ |
| USER PROFILES: | 2 |
| DISPLAY: | Yes |
| CORDLESS USAGE: | Yes |
| BATTERY TYPE: | ААА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.540 kg |
| EAN | 3800225501156 |






