| РАЗМЕР НА МАНШЕТА | 32.00 см |
| ПАМЕТ ДО | 90 ИЗМЕРВАНИЯ |
| ПОТРЕБИТЕЛСКИ ПРОФИЛИ | 2 |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ | Да |
| Марка | SENDO |
| МОДЕЛ: | ONE |
| РАЗМЕР НА МАНШЕТА: | 32.00 см |
| ПАМЕТ ДО: | 90 ИЗМЕРВАНИЯ |
| ПОТРЕБИТЕЛСКИ ПРОФИЛИ: | 2 |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | ААА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.540 kg |
| EAN | 3800225501156 |






