| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| HEIGHT | 32.00 см |
| Brand | KETER |
| MODEL: | MAPLE SQUARE |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| HEIGHT: | 32.00 см |
| WIDTH: | 106.00 см |
| LENGTH: | 106.00 см |
| COLOUR: | КАФЯВ |
| EAN | 7290112633514 |








i
"" in 7 days
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| HEIGHT | 32.00 см |
| Brand | KETER |
| MODEL: | MAPLE SQUARE |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| HEIGHT: | 32.00 см |
| WIDTH: | 106.00 см |
| LENGTH: | 106.00 см |
| COLOUR: | КАФЯВ |
| EAN | 7290112633514 |