| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ВИСОЧИНА | 32.00 см |
| Марка | KETER |
| МОДЕЛ: | MAPLE SQUARE |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ВИСОЧИНА: | 32.00 см |
| ШИРИНА: | 106.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 106.00 см |
| ЦВЯТ: | КАФЯВ |
| EAN | 7290112633514 |








i
"" до 7 дни
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ВИСОЧИНА | 32.00 см |
| Марка | KETER |
| МОДЕЛ: | MAPLE SQUARE |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ВИСОЧИНА: | 32.00 см |
| ШИРИНА: | 106.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 106.00 см |
| ЦВЯТ: | КАФЯВ |
| EAN | 7290112633514 |