| TYPE | ON-EAR |
| COLOUR | СИН |
| Brand | JBL |
| MODEL: | JR310 KIDS BLUE |
| TYPE: | ON-EAR |
| SENSITIVITY: | 80 dB |
| FREQUENCY RANGE: | 20 - 20000 Hz |
| IMPEDANCE: | 32 Ohm |
| CABLE LENGHT: | 1.0 м |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6925281976933 |



i
"" Today
| TYPE | ON-EAR |
| COLOUR | СИН |
| Brand | JBL |
| MODEL: | JR310 KIDS BLUE |
| TYPE: | ON-EAR |
| SENSITIVITY: | 80 dB |
| FREQUENCY RANGE: | 20 - 20000 Hz |
| IMPEDANCE: | 32 Ohm |
| CABLE LENGHT: | 1.0 м |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6925281976933 |