| TYPE | IN-EAR |
| COLOUR | СИН |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | RP-TCM225DEA |
| TYPE: | IN-EAR |
| SENSITIVITY: | 106 dB |
| FREQUENCY RANGE: | 20 - 20000 Hz |
| IMPEDANCE: | 32 Ohm |
| CABLE LENGHT: | 1.2 м |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| COLOUR: | СИН |
| MICROHPONE: | Yes |
| EAN | 5025232984138 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| TYPE | IN-EAR |
| COLOUR | СИН |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | RP-TCM225DEA |
| TYPE: | IN-EAR |
| SENSITIVITY: | 106 dB |
| FREQUENCY RANGE: | 20 - 20000 Hz |
| IMPEDANCE: | 32 Ohm |
| CABLE LENGHT: | 1.2 м |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| COLOUR: | СИН |
| MICROHPONE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5025232984138 |