| TYPE | IN-EAR |
| WIRELESS | No |
| COLOUR | СИН |
| Brand | SONY |
| MODEL: | MDREX15APLI |
| TYPE: | IN-EAR |
| SENSITIVITY: | 98 dB/mW |
| FREQUENCY RANGE: | 8 - 22000Hz |
| WIRELESS: | No |
| NOISE CANCELLING: | No |
| COLOUR: | СИН |
| MICROHPONE: | Yes |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| EAN | 4905524946727 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| TYPE | IN-EAR |
| WIRELESS | No |
| COLOUR | СИН |
| Brand | SONY |
| MODEL: | MDREX15APLI |
| TYPE: | IN-EAR |
| SENSITIVITY: | 98 dB/mW |
| FREQUENCY RANGE: | 8 - 22000Hz |
| WIRELESS: | No |
| NOISE CANCELLING: | No |
| COLOUR: | СИН |
| MICROHPONE: | Yes |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| EAN | 4905524946727 |