| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | AKAI |
| MODEL: | CA-2DIN7064A |
| LCD: | HD 1024 x 600 |
| LCD SIZE: | 7" |
| BLUETOOTH: | Yes |
| USB: | Yes |
| TUNER TYPE: | FM |
| RDS: | Yes |
| DISPLAY TYPE: | Capacitive touch screen |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| EAN | 4905192533762 |



i
"" Today
| BLUETOOTH | Yes |
| Brand | AKAI |
| MODEL: | CA-2DIN7064A |
| LCD: | HD 1024 x 600 |
| LCD SIZE: | 7" |
| BLUETOOTH: | Yes |
| USB: | Yes |
| TUNER TYPE: | FM |
| RDS: | Yes |
| DISPLAY TYPE: | Capacitive touch screen |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4905192533762 |