| BBQ TYPE | CHARCOAL BBQs |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| Brand | FIELDMANN |
| MODEL: | FZG 1000 |
| BBQ TYPE: | CHARCOAL BBQs |
| HEIGHT: | 22.00 см |
| LENGTH: | 35.50 см |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| EAN | 8590669137978 |



5.00 € / 9.78 лв. i
"" in 7 days
| BBQ TYPE | CHARCOAL BBQs |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| Brand | FIELDMANN |
| MODEL: | FZG 1000 |
| BBQ TYPE: | CHARCOAL BBQs |
| HEIGHT: | 22.00 см |
| LENGTH: | 35.50 см |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| EAN | 8590669137978 |