| ТИП БАРБЕКЮТА | БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| Марка | FIELDMANN |
| МОДЕЛ: | FZG 1000 |
| ТИП БАРБЕКЮТА: | БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА |
| ВИСОЧИНА: | 22.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 35.50 см |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| EAN | 8590669137978 |



5.00 € / 9.78 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП БАРБЕКЮТА | БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| Марка | FIELDMANN |
| МОДЕЛ: | FZG 1000 |
| ТИП БАРБЕКЮТА: | БАРБЕКЮТА ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА |
| ВИСОЧИНА: | 22.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 35.50 см |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| EAN | 8590669137978 |