| BBQ TYPE | CONCRETE BBQs |
| MODEL: | GRADO |
| BBQ TYPE: | CONCRETE BBQs |
| HEIGHT: | 191.00 см |
| LENGTH: | 58.00 см |
| WIDTH: | 90.00 см |
| CONSTRUCTION: | ОГНЕУПОРЕН БЕТОН |
| GRILL TYPE: | 45 Х 33 |
| MATERIAL: | ХРОМ |
| EAN | 8033210842032 |










| BBQ TYPE | CONCRETE BBQs |
| MODEL: | GRADO |
| BBQ TYPE: | CONCRETE BBQs |
| HEIGHT: | 191.00 см |
| LENGTH: | 58.00 см |
| WIDTH: | 90.00 см |
| CONSTRUCTION: | ОГНЕУПОРЕН БЕТОН |
| GRILL TYPE: | 45 Х 33 |
| MATERIAL: | ХРОМ |
| EAN | 8033210842032 |