| ТИП БАРБЕКЮТА | БАРБЕКЮТА БЕТОН |
| МОДЕЛ: | GRADO |
| ТИП БАРБЕКЮТА: | БАРБЕКЮТА БЕТОН |
| ВИСОЧИНА: | 191.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 58.00 см |
| ШИРИНА: | 90.00 см |
| КОНСТРУКЦИЯ: | ОГНЕУПОРЕН БЕТОН |
| ТИП СКАРА: | 45 Х 33 |
| МАТЕРИАЛ: | ХРОМ |
| EAN | 8033210842032 |










| ТИП БАРБЕКЮТА | БАРБЕКЮТА БЕТОН |
| МОДЕЛ: | GRADO |
| ТИП БАРБЕКЮТА: | БАРБЕКЮТА БЕТОН |
| ВИСОЧИНА: | 191.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 58.00 см |
| ШИРИНА: | 90.00 см |
| КОНСТРУКЦИЯ: | ОГНЕУПОРЕН БЕТОН |
| ТИП СКАРА: | 45 Х 33 |
| МАТЕРИАЛ: | ХРОМ |
| EAN | 8033210842032 |