| POOL TYPE | CHILDREN'S |
| LENGTH | 122.00 см |
| WIDTH | 122.00 см |
| HEIGHT | 30.00 см |
| Brand | INTEX |
| MODEL: | 57172NP |
| POOL TYPE: | CHILDREN'S |
| LENGTH: | 122.00 см |
| WIDTH: | 122.00 см |
| HEIGHT: | 30.00 см |
| EAN | 6941057402437 |









10.00 € / 19.56 лв. i
"" in 7 days
| POOL TYPE | CHILDREN'S |
| LENGTH | 122.00 см |
| WIDTH | 122.00 см |
| HEIGHT | 30.00 см |
| Brand | INTEX |
| MODEL: | 57172NP |
| POOL TYPE: | CHILDREN'S |
| LENGTH: | 122.00 см |
| WIDTH: | 122.00 см |
| HEIGHT: | 30.00 см |
| EAN | 6941057402437 |