| ТИП НА БАСЕЙНА | ДЕТСКИ |
| ДЪЛЖИНА | 122.00 см |
| ШИРИНА | 122.00 см |
| ВИСОЧИНА | 30.00 см |
| Марка | INTEX |
| МОДЕЛ: | 57172NP |
| ТИП НА БАСЕЙНА: | ДЕТСКИ |
| ДЪЛЖИНА: | 122.00 см |
| ШИРИНА: | 122.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 30.00 см |
| EAN | 6941057402437 |









10.00 € / 19.56 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП НА БАСЕЙНА | ДЕТСКИ |
| ДЪЛЖИНА | 122.00 см |
| ШИРИНА | 122.00 см |
| ВИСОЧИНА | 30.00 см |
| Марка | INTEX |
| МОДЕЛ: | 57172NP |
| ТИП НА БАСЕЙНА: | ДЕТСКИ |
| ДЪЛЖИНА: | 122.00 см |
| ШИРИНА: | 122.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 30.00 см |
| EAN | 6941057402437 |