| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | 18V BOSCH PROFESSIONAL |
| VOLTAGE | 18.00 V |
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL: | GAL18V-40 |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES: | 18V BOSCH PROFESSIONAL |
| VOLTAGE: | 18.00 V |
| CHARGER INCLUDED: | Yes |
| WARRANTY: | 6 MONTHS |
| EAN | 3165140967860 |


