| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | 18V BOSCH PROFESSIONAL |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18.00 V |
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ: | GAL18V-40 |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | 18V BOSCH PROFESSIONAL |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18.00 V |
| ВКЛЮЧЕНО ЗАРЯДНО: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 6 МЕСЕЦА |
| EAN | 3165140967860 |


