| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | BOSCH PROFESSIONAL |
| TYPE | БАТЕРИЯ |
| VOLTAGE | 18.00 V |
| BATTERY CAPACITY | 5.00 Ah |
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL: | GBA 18 V 5.0Ah |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES: | BOSCH PROFESSIONAL |
| TYPE: | БАТЕРИЯ |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| KIND: | For tools |
| VOLTAGE: | 18.00 V |
| BATTERY COUNT: | 1 |
| BATTERY CAPACITY: | 5.00 Ah |
| CHARGER INCLUDED: | No |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140791649 |






