| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | BOSCH PROFESSIONAL |
| ТИП | БАТЕРИЯ |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18.00 V |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 5.00 Ah |
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ: | GBA 18 V 5.0Ah |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | BOSCH PROFESSIONAL |
| ТИП: | БАТЕРИЯ |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| ВИД: | За инструменти |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18.00 V |
| БРОЙ БАТЕРИИ: | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 5.00 Ah |
| ВКЛЮЧЕНО ЗАРЯДНО: | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140791649 |






