| TYPE | ЗАРЯДНО |
| VOLTAGE | 18.00 V |
| Brand | MAKITA |
| MODEL: | LXT 630718-5 |
| TYPE: | ЗАРЯДНО |
| KIND: | Charger |
| VOLTAGE: | 18.00 V |
| CHARGER INCLUDED: | Yes |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 9 A ЗАРЯДЕН ТОК |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| EAN | 88381373562 |





