| ТИП | ЗАРЯДНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18.00 V |
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ: | LXT 630718-5 |
| ТИП: | ЗАРЯДНО |
| ВИД: | Зарядни у-ва |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18.00 V |
| ВКЛЮЧЕНО ЗАРЯДНО: | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 9 A ЗАРЯДЕН ТОК |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 88381373562 |





