| CAPACITY | 180 л |
| MOTOR POWER | 800 W |
| Brand | PREMIUM |
| MODEL: | 180 L |
| CAPACITY: | 180 л |
| MOTOR POWER: | 800 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800138220847 |



35.50 € / 69.43 лв. i
"" in 7 days
| CAPACITY | 180 л |
| MOTOR POWER | 800 W |
| Brand | PREMIUM |
| MODEL: | 180 L |
| CAPACITY: | 180 л |
| MOTOR POWER: | 800 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800138220847 |