| RESOLUTION | 24.2 MPx |
| TYPE OF SENSOR | 23.5x15.6mm Exmor CMOS |
| DISPLAY SIZE INCH | 3.0 " |
| Brand | SONY |
| MODEL: | ALPHA ILCE6400LB |
| RESOLUTION: | 24.2 MPx |
| TYPE OF SENSOR: | 23.5x15.6mm Exmor CMOS |
| FPS: | ДО 11К/СЕК |
| LENS: | SEL 16-50mm f/3.5-5.6 PZ |
| RECORDING: | 4K UHD 3840X2160 30FPS |
| FILE FORMATS: | JPEG/RAW/XAVC-S/AVCHD |
| DISPLAY SIZE INCH: | 3.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 7.5 см |
| VIEWFINDER: | 0,39" OLED 2.36 МИЛИОНА ТОЧКИ |
| AF POINTS: | 425 |
| ISO SENSETIVITY: | 100-102400 |
| WI-FI: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| GPS: | No |
| NFC: | Yes |
| MEMORY CARD TYPE: | SD/SDHC/MEMORY STICK PRO DUO |
| BATTERY TYPE: | NP-FW50 |
| TYPE: | MIRRORLESS |
| DIMENSION: | 120X66.9X59.7MM |
| WEIGHT: | 403 ГР |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736092426 |
















