| POWER | 450 W |
| JUG CAPACITY | 0.65 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MMB2111M |
| POWER: | 450 W |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 0.65 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.600 kg |
| EAN | 4242005257508 |








i
"" Today

| POWER | 450 W |
| JUG CAPACITY | 0.65 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MMB2111M |
| POWER: | 450 W |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 0.65 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.600 kg |
| EAN | 4242005257508 |