| МОЩНОСТ | 450 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 0.65 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MMB2111M |
| МОЩНОСТ: | 450 W |
| ВИД НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 0.65 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.600 kg |
| EAN | 4242005257508 |








i
"" Днес

| МОЩНОСТ | 450 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 0.65 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MMB2111M |
| МОЩНОСТ: | 450 W |
| ВИД НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 0.65 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.600 kg |
| EAN | 4242005257508 |