| POWER | 900 W |
| WORK LEVELS | 1 |
| JUG CAPACITY | 0.90 L |
| Brand | NUTRIBULLET |
| MODEL: | NB907CP |
| TYPE BLENDER: | TO GO |
| POWER: | 900 W |
| WORK LEVELS: | 1 |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 0.90 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.190 kg |
| EAN | 8006447000087 |








