| МОЩНОСТ | 900 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 0.90 L |
| Марка | NUTRIBULLET |
| МОДЕЛ: | NB907CP |
| ТИП БЛЕНДЕР: | TO GO |
| МОЩНОСТ: | 900 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ВИД НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 0.90 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.190 kg |
| EAN | 8006447000087 |








