| POWER | 800 W |
| WORK LEVELS | 4 |
| JUG CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | SMEG |
| MODEL: | BLF01PBEU |
| POWER: | 800 W |
| WORK LEVELS: | 4 |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 1.50 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.800 kg |
| EAN | 8017709198176 |







i
"" in 4 days




| POWER | 800 W |
| WORK LEVELS | 4 |
| JUG CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | SMEG |
| MODEL: | BLF01PBEU |
| POWER: | 800 W |
| WORK LEVELS: | 4 |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 1.50 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.800 kg |
| EAN | 8017709198176 |