| МОЩНОСТ | 800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 4 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 1.50 L |
| Марка | SMEG |
| МОДЕЛ: | BLF01PBEU |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 4 |
| ВИД НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 1.50 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.800 kg |
| EAN | 8017709198176 |










