| POWER | 800 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| JUG CAPACITY | 1.75 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | BL438831 |
| POWER: | 800 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| JUG TYPE: | GLASS |
| JUG CAPACITY: | 1.75 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.530 kg |
| EAN | 3016661153419 |







i
"" Today
| POWER | 800 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| JUG CAPACITY | 1.75 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | BL438831 |
| POWER: | 800 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| JUG TYPE: | GLASS |
| JUG CAPACITY: | 1.75 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.530 kg |
| EAN | 3016661153419 |