| МОЩНОСТ | 800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 1.75 L |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | BL438831 |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ВИД НА КАНАТА: | СТЪКЛО |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 1.75 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.530 kg |
| EAN | 3016661153419 |






