| POWER | 300 W |
| WORK LEVELS | 1 |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | BL15FD30 |
| TYPE BLENDER: | TO GO |
| POWER: | 300 W |
| WORK LEVELS: | 1 |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.175 kg |
| EAN | 3016667246054 |










i
"" Today
| POWER | 300 W |
| WORK LEVELS | 1 |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | BL15FD30 |
| TYPE BLENDER: | TO GO |
| POWER: | 300 W |
| WORK LEVELS: | 1 |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.175 kg |
| EAN | 3016667246054 |