| МОЩНОСТ | 300 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | BL15FD30 |
| ТИП БЛЕНДЕР: | TO GO |
| МОЩНОСТ: | 300 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ВИД НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.175 kg |
| EAN | 3016667246054 |










i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 300 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | BL15FD30 |
| ТИП БЛЕНДЕР: | TO GO |
| МОЩНОСТ: | 300 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ВИД НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.175 kg |
| EAN | 3016667246054 |