| POWER | 1600 W |
| WORK LEVELS | 10 |
| JUG CAPACITY | 1.75 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | BL91HD31 |
| POWER: | 1600 W |
| WORK LEVELS: | 10 |
| JUG CAPACITY: | 1.75 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 8.520 kg |
| EAN | 3016661158940 |








| POWER | 1600 W |
| WORK LEVELS | 10 |
| JUG CAPACITY | 1.75 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | BL91HD31 |
| POWER: | 1600 W |
| WORK LEVELS: | 10 |
| JUG CAPACITY: | 1.75 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 8.520 kg |
| EAN | 3016661158940 |