| МОЩНОСТ | 1600 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 10 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 1.75 L |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | BL91HD31 |
| МОЩНОСТ: | 1600 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 10 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 1.75 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 8.520 kg |
| EAN | 3016661158940 |








| МОЩНОСТ | 1600 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 10 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 1.75 L |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | BL91HD31 |
| МОЩНОСТ: | 1600 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 10 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 1.75 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 8.520 kg |
| EAN | 3016661158940 |