| POWER | 1000 W |
| NOISE LEVEL | 83.00 dB(A) |
| JUG CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MMBV625M |
| POWER: | 1000 W |
| PULSE FUNCTION: | Yes |
| NOISE LEVEL: | 83.00 dB(A) |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 1.50 L |
| BLADE MATERIAL: | STAINLESS STEEL |
| VACUUM SYSTEM: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 8.080 kg |
| EAN | 4242005105731 |









