| МОЩНОСТ | 1000 W |
| НИВО НА ШУМ | 83.00 dB(A) |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 1.50 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MMBV625M |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| ФУНКЦИЯ ПУЛС: | Да |
| НИВО НА ШУМ: | 83.00 dB(A) |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ВИД НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 1.50 L |
| МАТЕРИАЛ НА НОЖА: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ВАКУУМ СИСТЕМА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 8.080 kg |
| EAN | 4242005105731 |









