| POWER CONSUMPTION | 600 W |
| IMPACT FUNCTION | Yes |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 25 мм |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE | 13 мм |
| TOOL HOLDER | KEYLESS CHUCK |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL: | GSB 13 RE 600W |
| POWER CONSUMPTION: | 600 W |
| IDLE SPEED 1/min: | 0-2800 |
| IMPACT FUNCTION: | Yes |
| IMPACT RATE: | 25070 |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| SPEED COUNT: | 1 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD: | 25 мм |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE: | 13 мм |
| TOOL CASE: | No |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.800 kg |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140371902 |






