| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 600 W |
| УДАРНА ФУНКЦИЯ | Да |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 25 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 13 мм |
| ТИП ПАТРОННИК | БЕЗКЛЮЧОВ |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ: | GSB 13 RE 600W |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 600 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-2800 |
| УДАРНА ФУНКЦИЯ: | Да |
| УДАРИ В МИНУТА: | 25070 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| БРОЙ СКОРОСТИ: | 1 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО: | 25 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН: | 13 мм |
| КУФАР: | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.800 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140371902 |






