| POWER CONSUMPTION | 850 W |
| IMPACT FUNCTION | Yes |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD | 32 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL | 13 мм |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE | 13 мм |
| TOOL HOLDER | KEY CHUCK |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DAID850 |
| POWER CONSUMPTION: | 850 W |
| IDLE SPEED 1/min: | 0-3000 |
| IMPACT FUNCTION: | Yes |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD: | 32 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL: | 13 мм |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE: | 13 мм |
| TOOL HOLDER: | KEY CHUCK |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7798125042328 |






